Klimatyczne miejsce nie tylko dla niepełnosprawnych

  • 01.10.2020, 11:48
  • Iwona Bryła
2020-10-02niebieskikredens.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Na parterze starachowickiej Galerii Handlowej „Skałka” przy alei Armii Krajowej Fundacja Nasze Zdrowie, wspierająca osoby niepełnosprawne, otworzyła lokal o nazwie „Niebieski Kredens”. To urokliwe miejsce z pięknie urządzonym wnętrzem pozwoli podopiecznych Fundacji na rozwijanie ich działalności, pasji i uzdolnień oraz na przyjmowanie gości.

„Niebieski Kredens” wziął swoją nazwę od pieczołowicie odnowionego mebla, który gra pierwsze skrzypce w tym uroczym lokaliku. Podopieczni Fundacji Nasze Zdrowie chcą się tu nie tylko spotykać, ale i działać na wielu płaszczyznach. To ma być miejsce warsztatów, wykładów, koncertów i wystaw oraz zebrań redakcji gazetki „Niezwyczajni”, wydawanej do ubiegłego roku. W planach jest także prowadzenie sklepiku charytatywnego.

„Niebieski Kredens” to inicjatywa osób niepełnosprawnych, ale jego wnętrza są otwarte dla wszystkich. Na życzliwe przyjęcie i filiżankę pysznej kawy może tu liczyć każdy odwiedzający.

Iwona Bryła

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe