Bezpieczeństwo ekonomiczne konsumenta

  • 02.10.2020, 10:30
  • Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
Bezpieczeństwo ekonomiczne konsumenta
W roku szkolnym 2019/2020 Zespół Szkół Zawodowych Nr 2 w Starachowicach podpisał porozumienie o współpracy realizacji projektu pt.,, ŚWIĘTOKRZYSKIE MISTRZOSTWA EKONOMICZNE” z Akademicką Fundacją Staropolską. Partnerem merytorycznym jest Staropolska Szkoła Wyższa w Kielcach. Projekt jest realizowany we współpracy z Narodowym Bankiem Polskim w ramach programu edukacji ekonomicznej.

W ramach projektu ogłoszony został konkurs plastyczny „Bezpieczeństwo ekonomiczne konsumenta”

Uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych Nr2 w Starachowicach pod opieką pani Joanny Zielińskiej i pani Małgorzaty Wejner podjęli trud uczestnictwa w wyżej wymienionym konkursie. Na ogłoszony konkurs wpłynęło 16 prac, zróżnicowanych nie tylko pod względem techniki wykonania, ale również tematu przewodniego oraz koncepcji jego przedstawienia. Komisja dokonała oceny formalnej i merytorycznej prac, biorąc pod uwagę m.in. pomysłowość, technikę, wrażenia artystyczne oraz przekaz merytoryczny. Na podstawie rankingu uzyskanych punktów wyłoniono trzech zwycięzców konkursu. Komisja przyznała również  pięć wyróżnień w tym dwa należały do Faustyny Sitek (klasa 2 rt) i Aleksandry Zielińskiej (klasa 3 brt) z Zespołu Szkół Zawodowych Nr 2 w Starachowicach.

Nasze uczennice w nagrodę otrzymały pamiątkowe dyplomy, upominki i kalendarze (w których umieszczone są zdjęcia wszystkich  nagrodzonych  prac) od Staropolskiej Szkoły Wyższej w Kielcach,  które wręczyła pani  Grażyna Małecka dyrektor Zespołu Szkół Zawodowych Nr 2 w Starachowicach.

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe