Strefa sponsorem tenisowego klubu z Wąchocka

  • 02.10.2020, 14:12
  • Maciej Cieciora
2020-10-02tenis.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Specjalna Strefa Ekonomiczna ,,Starachowice” przy wsparciu posła Prawa i Sprawiedliwości Krzysztofa Lipca zdecydowała o finansowym wsparciu dla Uczniowskiego Klubu Sportowego Meteor Wąchock, uprawiającego tenis stołowy. Dzięki temu zawodnicy otrzymali nowe stroje oraz wysokiej jakości sprzęt sportowy.

Marcin Perz, prezes Specjalnej Strefy Ekonomicznej nie krył zadowolenia z możliwości wspierania lokalnych sportowców. Jak mówił, jest to istotny wkład w rozwój klubu oraz jego zawodników.

Poseł Krzysztof Lipiec podkreślał, że to on wskazał SSE Starachowice, klub który zasługuje na wsparcie.

Aldona Parka prezeska UKS Meteor Wąchock dziękowała władzom SSE oraz posłowi za wsparcie, jakie otrzymał klub.

Robert Janus prezes Świętokrzyskiej Federacji Sportu wymienił m.in. co dzięki współpracy ze starachowicką strefą zyskał UKS Meteor Wąchock.

Maciej Cieciora

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe