Senator Wadim Tyszkiewicz gościł w Starachowicach

  • 02.10.2020, 14:21
  • Iwona Bryła
2020-10-02tyszkiewicz.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Prezydent Starachowic Marek Materek gościł u siebie senatora Wadima Tyszkiewicza. Panowie objechali nasze miasto, a na konferencji prasowej podzielili się z dziennikarzami przemyśleniami z tej wizyty.

Senator Wadim Tyszkiewicz piastował wcześniej stanowisko prezydenta Nowej Soli, miasta porównywalnego pod względem ilości mieszkańców do Starachowic. Nasze gminy łączą więc podobne doświadczenia.

Senatorowi Tyszkiewiczowi tematyka samorządowa nadal jest bliska. Parlamentarzysta wyraził obawy o przyszłość jednostek samorządu terytorialnego.

Dla prezydenta Marka Materka spotkanie z senatorem było okazją do ugruntowania się w przekonaniu, że samorządowiec nie powinien się zrażać krytyką, ale traktować ją jako mobilizację do lepszej pracy.

Iwona Bryła

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe