,,Starachowiczanka” tematem dyskusji radnych

  • 07.10.2020, 12:34
  • Maciej Cieciora
2020-10-07_starachowiczanka.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Podczas wrześniowej sesji Rady Miejskiej w Starachowicach radni podjęli temat funkcjonowania Spółdzielni Socjalnej ,,Starachowiczanka”. Jarosław Warszawa, który jest jej prezesem odpowiadał na pytania radnych oraz informował o bieżącej sytuacji.

Krzysztof Różycki zwrócił uwagę na brak konsekwencji ,,Starachowiczanki” w sposobie sprzątania miasta. Prezes Jarosław Warszawa zaznaczył, że zakres prac jaki wykonuje spółdzielnia jest coraz większy.

Radna Lidia Niewczas pochwaliła dotychczasową pracę ,,Starachowiczanki”. Jarosław Warszawa przybliżył również radnym stan zatrudnienia, jaki na chwilę obecną jest w spółdzielni.

Sylwester Kwiecień wyraził swoje niezadowolenie z treści odpowiedzi, jaką na piśmie uzyskał od prezesa Jarosława Warszawy w sprawie wykorzystywania przez niego służbowego samochodu.

Maciej Cieciora

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe