Nowe zasady bezpieczeństwa podczas korzystania z usług komunikacji miejskiej

  • 16.10.2020, 13:44
  • Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
Nowe zasady bezpieczeństwa podczas korzystania z usług komunikacji miejskiej
Zakład Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. w Starachowicach informuje, że od dnia 17 października 2020 wprowadzone zostały nowe zasady korzystania z komunikacji miejskiej na terenie strefy żółtej

Danym środkiem transportu albo pojazdem można przewozić, w tym samym czasie, nie więcej osób niż wynosi:

50% liczby miejsc siedzących albo 30% liczby wszystkich miejsc siedzących i stojących określonych w dokumentacji technicznej określonej dla danego autobusu przy jednoczesnym pozostawieniu w pojeździe co najmniej 50% miejsc siedzących niezajętych

W przypadku autobusów komunikacji miejskiej w Starachowicach oznacza to, że średnio w każdym autobusie jednocześnie może znajdować się około 30 osób.

Maksymalną dopuszczalną ilość pasażerów w danym pojeździe określać będzie widoczna informacja, umieszczona na środkowych i tylnych drzwiach każdego autobusu.

Prosimy o przestrzeganie wprowadzanych zasad oraz zapoznanie się z komunikatami znajdującymi się w autobusach.

Przypominamy równocześnie o obowiązku zakrywania ust i nosa oraz zachowaniu odległości podczas korzystania z usług komunikacji miejskiej oraz w przestrzeni publicznej – na przystankach podczas oczekiwania na autobus.

 

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe