Od poniedziałku starostwo otwarte dla interesantów

  • 16.10.2020, 15:36
  • źródło: facebook.pl/BabickiPiotr
Od poniedziałku starostwo otwarte dla interesantów
Od poniedziałku, 19 października Starostwo Powiatowe w Starachowicach wznawia przyjęcia interesantów, po przerwie spowodowanej wykryciem zakażenia koronawirusem u pracowników.

Dla zapewnienia jak największego bezpieczeństwa przebadana została cała załoga, a osoby z najbliższego otoczenia zakażonych objęte zostały kwarantanną i nadzorem epidemiologicznym. Dzięki wdrożeniu odpowiednich procedur możliwe będzie bezpieczne otwarcie urzędu. Bezpośrednia obsługa interesantów odbywać się będzie po uprzednim umówieniu się telefonicznie, przy zachowaniu wszystkich niezbędnych rygorów sanitarnych. Przypominamy o obowiązku noszenia maseczek i dezynfekcji rąk przez interesantów.

 

źródło: facebook.pl/BabickiPiotr

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe