Park Kultury przygotowuje spektakl z udziałem mieszkańców

  • 23.10.2020, 14:42
  • Iwona Bryła
2020-10-23spektakl.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Park Kultury w Starachowicach prowadzi próby do wyprodukowanego przez siebie spektaklu „36 albo stypa na weselu”. To widowisko muzyczno - taneczne z wątkiem kryminalnym, w którym wystąpi szerokie grono wykonawców: uczniowie, seniorzy, lokalni artyści, przedstawiciele stowarzyszeń.

Spektakl jest końcowym efektem projektu „36 interwencji” realizowanego przez starachowicki Park Kultury dzięki dofinansowaniu z Narodowego Centrum Kultury.

W tej chwili trwają przygotowania do wystawienia widowiska. Odbywają się intensywne próby z udziałem bezpośrednich wykonawców oraz osób odpowiedzialnych za oprawę spektaklu.

Iwona Bryła

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe