Dachowanie na ul. Krańcowej

  • 03.11.2020, 09:20
  • PSP w Starachowicach
Dachowanie na ul. Krańcowej
W dniu 3 listopada ok. godz. 04:30 doszło do dachowania pojazdu marki Opel Vectra na ulicy Krańcowej. Z wstępnych informacji otrzymanych od osoby zgłaszającej wynikało, iż we wewnątrz pojazdu znajduje się osoba poszkodowana oraz wyczuwalna jest woń gazu.

Po dojeździe zastępów straży pożarnej na miejsce zdarzenia stwierdzono, że pojazd znajduje się na dachu w przydrożnym rowie całkowicie poza obrysem jezdni.  W chwili przybycia zastępów w pojeździe oraz jego obrębie nie było żadnych osób podróżnych. W trakcie prowadzonych działań na miejsce zdarzenia przybył Patrol Policji oraz ZRM.

Działania zastępów Straży Pożarnej polegały, na:

- zabezpieczeniu miejsca zdarzenia,

- oświetleniu terenu działań,

- zakręceniu gazu oraz odłączeniu akumulatora w pojeździe,

- neutralizacji wycieku płynów eksploatacyjnych przy pomocy sorbentu Compact,

- przeszukaniu miejsca zdarzenia wraz z Patrolem Policji w promieniu 100 m od miejsca wypadku, w którym nie stwierdzono obecności żadnych osób poszkodowanych.

Dalsze czynności dochodzeniowo - śledcze prowadzi KPP w Starachowicach.

PSP w Starachowicach

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe