Nowa Moniuszki niemal na finiszu

  • 11.11.2020, 09:06
  • Iwona Bryła
2020-11-11moniuszki.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Prace związane z budową nowego odcinka ulicy Moniuszki: od Kieleckiej do Nowowiejskiej są praktycznie na ukończeniu. Inwestycja jest teraz w trakcie odbiorów technicznych, które mają potrwać do końca listopada.

Budowa nowej odnogi ulicy Moniuszki to jedna z najważniejszych inwestycji komunikacyjnych w naszym mieście. Powstała z myślą o ułatwieniu wyjazdu i wjazdu na południową część Starachowic.

Inwestycja kosztowała około 9,5 mln zł i została dofinansowana z Funduszu Dróg Samorządowych kwotą ponad 4 mln zł.

Ponad 700 - metrowym nowym odcinkiem drogi być może pojedziemy już pod koniec listopada.

Iwona Bryła

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
opt
opt 12.11.2020, 19:32
Proszę by ktoś przyjrzał się ustawieniu cyklu świateł na skrzyżowaniu Kielecka Moniuszki Radomska. Coś tam nie do końca jest dobrze. Zieleone czerwoen, zielone czerwone. Powinno być zielone bo wszędzie czerwone. Coś tu nie gra, ajak ruzy ruch na wprost to będzie ciekawie

Pozostałe