Nowy budynek Posterunku Policji w Mircu

  • 11.11.2020, 09:09
  • Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
Nowy budynek Posterunku Policji w Mircu
Została podpisana umowa na wykonanie robót budowlanych nowej siedziby Posterunku Policji w Mircu. Otwarcie nowego obiektu zaplanowane jest na czerwiec 2022 roku. Wartość inwestycji to niemal półtora miliona złotych.

Obecnie siedziba posterunku znajduje się w pomieszczeniach przy Urzędzie Gminy w Mircu, które zostały przystosowane do potrzeb służby policjantów. Już w czerwcu 2022 roku planowane jest otwarcie nowego Posterunku Policji w Mircu. Dziś podpisana została umowa na jego budowę.

Wartość zaplanowanej inwestycji to 1 483 889,25 złotych. Będzie to jednokondygnacyjny budynek bez podpiwniczenia. W projekcie przewidziano miejsce pracy dla siedmiu osób. Na parterze budynku znajdą się pomieszczenia biurowe dzielnicowych, prewencji, pokój kierownika, pomieszczenia gospodarczo-sanitarne, szatnie, a także garaż i pomieszczenie kotłowni. Powierzchnia użytkowa obiektu wynosić będzie ponad 140 m2.

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe