Przedszkolne obchody Dnia Niepodległości

  • 13.11.2020, 16:25
  • Iwona Bryła
2020-11-13przedszkolaki.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Maluchy z Przedszkola Miejskiego nr 15 w Starachowicach uczciły Narodowe Święto Niepodległości. To miłe, że młodzi mieszkańcy naszego miasta są wychowywani w duchu patriotycznym.

Przedszkolna uroczystość odbyła się w przeddzień święta, czyli 10 listopada. Scenariusz przygotowały nauczycielki: Anna Marczak i Justyna Jarmolińska, a udział wzięły dzieci z grupy „Myszki”. W programie znalazł się m.in. nasz narodowy taniec polonez w wykonaniu maluchów.

Była też patriotyczna poezja. Dzieci zaśpiewały też „Mazurka Dąbrowskiego” odpowiadając tym samym na akcję Ministerstwa Edukacji Narodowej „Szkoła do Hymnu”. Przedszkolaki dały radę wykonać aż 4 zwrotki.

Iwona Bryła

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe