Trzymiesięczny areszt za posiadanie narkotyków

  • 16.11.2020, 14:13
  • Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
Trzymiesięczny areszt za posiadanie narkotyków
W czwartek policjanci ze starachowickiej komendy zatrzymali 23 i 19-latka podejrzanych o posiadanie środków odurzających. W wyniku przeszukania miejsca zamieszkania u starszego mężczyzny funkcjonariusze ujawnili ponad 130 gramów amfetaminy oraz blisko 400 gramów suszu roślinnego wstępnie zweryfikowanego jako marihuana. Za posiadanie znacznej ilości środków odurzających 23 -latkowi grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

W czwartek policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach podczas kontroli zaparkowanego pojazdu i legitymowania dwóch mężczyzn znajdujących się w samochodzie ujawnili środki odurzające w postaci białego proszku. Dalsze czynności zostały wykonane w miejscach zamieszkań obu mężczyzn. W trakcie przeszukania u 23 -latka funkcjonariusze ujawnili ponad 130 gramów białego proszku wstępnie zweryfikowanego jako amfetamina oraz blisko 400 gramów środka odurzającego w postaci ziela konopi innych niż włókniste.

W sobotę postanowieniem Sądu Rejonowego w Starachowicach 23- leni mieszkaniec Starachowic najbliższe 3 mieszące spędzi w areszcie. Mężczyzna będzie odpowiadał za udzielanie środków psychotropowych oraz za posiadanie znacznej ilości środków odurzających

Mężczyźnie za popełnione przestępstwa grozi nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe