Turniej bilarda nożnego na Mikołajki od FKS Łazy

  • 16.11.2020, 14:28
  • Iwona Bryła
2020-11-16fks.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
W połowie roku zmienił się prezes Familijnego Klubu Sportowego Łazy Starachowice. Na jego czele stanął wtedy Łukasz Korus, asystent wiceminister sportu Anny Krupki. Pod koniec października powierzono mu tę funkcję po raz kolejny. Pod jego kierownictwem klub zamierza kontynuować swój udział w działaniach społecznych i charytatywnych. Jeszcze w tym roku planowane są dwie tego typu imprezy.

W nowym składzie zarządu FKS Łazy Starachowice znalazł się m.in. Mariusz Fabjański, popularny piłkarz Staru Starachowice.

Prezes Łukasz Korus podkreśla, że drużyna z Łazów znana jest w Starachowicach ze swojego społecznego zaangażowania i ten trend będzie utrzymany. W Mikołajki w Miejskiej Hali Sportowej przy alei św. Jana Pawła II odbędzie się turniej dla świętokrzyskich klubów piłkarskich. Zmagania będą nietypowe, bo sportowcy mają zagrać nie tylko w futbol, ale i w bilard nożny.

Klub planuje, że po turnieju przekaże sprzęt starachowickim szkołom, by na zmianę bezpłatnie z niego korzystały. Pod koniec grudnia FKS Łazy zamierza się włączyć w charytatywną imprezę na rzecz poszkodowanego w wypadku samochodowym starachowiczanina Patryka Niekłania.

W dalszej kolejności prezes chce się skupić na samym Klubie.

Iwona Bryła

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe