Tablety do zdalnej nauki dla uczniów ZSZ nr 3

  • 16.11.2020, 14:29
  • Iwona Bryła
2020-11-16tablety.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Zespół Szkół Zawodowych nr 3 w Starachowicach otrzymał od resortu edukacji 25 tabletów. Skorzystają z nich uczniowie zmuszeni do odbywania zajęć on - line z powodu epidemii koronawirusa. Dziś odbyło się uroczyste przekazanie sprzętu z udziałem władz powiatu oraz posłanki PiS Agaty Wojtyszek.

Agata Wojtyszek podkreśliła, że sprzęt informatyczny stał się dziś podstawą nauczania, gdy polska szkoła z powodu epidemii koronawirusa musiała przejść na tryb zdalny.

Koszt podarowanych szkole tabletów to 25 tys. zł. Jak poinformował starosta Piotr Babicki nie jest to pierwsza tego typu pomoc dla placówek oświatowych prowadzonych przez powiat starachowicki. W czasie wiosennej fali zakażeń otrzymały one 40 laptopów. I na tym nie koniec.

Posłanka Agata Wojtyszek dodała, że szkoły zawodowe zasługują na szczególną troskę, ponieważ kształcą tak potrzebnych na rynku pracy fachowców.

Iwona Bryła

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe