Pieniądze z ministerstwa warunkiem polepszenia warunków sportowcom

  • 23.11.2020, 12:07
  • Iwona Bryła
2020-11-23zaplecze-sportowe.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Miasto wraca do planów budowy zaplecza sportowego, służącego użytkownikom boisk i stadionu przy ulicy Szkolnej w Starachowicach. Ogłoszono przetarg, ale prezydent Marek Materek zaznacza, że realizacja inwestycji jest uzależniona od dofinansowania z Ministerstwa Sportu.

Procedura przetargowa wystartowała w ubiegłym tygodniu, gotowe są też wizualizacje obiektu. Zaplecze sportowe będzie miejscem umożliwiającym przygotowania do meczy, czy treningów w dobrych warunkach, których teraz zdecydowanie brakuje. Zaplanowano m.in. nowe szatnie i pokoje dla trenerów, również przyległy teren ma być zagospodarowany.

Otwarcie ofert przetargowych zaplanowano na 10 grudnia, ale wybór wykonawcy jest uzależniony od przyznania nam dofinansowania z Ministerstwie Sportu, o które, jak podkreśla prezydent Marek Materek, Starachowice zabiegają już od dłuższego czasu.

Iwona Bryła

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe