Obchody święta patronki miasta

  • 30.11.2020, 15:41
  • Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
Obchody święta patronki miasta
4 grudnia to tradycyjna „Barbórka” - święto wszystkich górników, ale i ludzi ciężkiej pracy. W tym roku nasze miasto już po raz dwunasty obchodzić będzie uroczystość świętej Barbary jako Patronki Starachowic.

Program uroczystości:


Kościół pw. Wszystkich Świętych przy ulicy Świętej Barbary - 18:00 – Msza Święta dziękczynna za opiekę św. Barbary nad miastem i mieszkańcami.
W ramach obchodów przygotowane będą okolicznościowe flagi z herbem miasta oraz flagi patronki miasta które zostaną rozwieszone na trasie od figurki Świętej Barbary (ul. Pileckiego) do kościoła Wszystkich Świętych (ul. Św. Barbary).

Zapraszamy by w ramach rodzinnego spaceru przejść tę udekorowaną trasę. Organizatorem uroczystości jest Park Kultury, Szkoła Podstawowa nr 6 oraz parafia Wszystkich Świętych w Starachowicach.

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe