Wiceminister deklaruje pomoc w budowie zaplecza sportowego

  • 03.12.2020, 11:02
  • Iwona Bryła
2020-12-03krupka.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Wiceminister sportu Anna Krupka zadeklarowała pomoc dla gminy Starachowice w pozyskaniu dotacji na budowę zaplecza sportowego, służącego użytkownikom boisk i stadionu przy ulicy Szkolnej. Chodzi o kwotę około 2 mln zł. Przedstawicielka rządu na dzisiejszej konferencji prasowej obiecała, że zarekomenduje wniosek naszej gminy, w czasie decydowania o przyznaniu wsparcia z programu „Sportowa Polska”.

O dofinansowanie na budowę pomieszczeń dla sportowców, gmina Starachowice zabiega już od dłuższego czasu. Wiceminister Anna Krupka obiecuje, że przy najbliższym decydowaniu o podziale pieniędzy, poprze wniosek naszego miasta.

Wiceminister zaznaczyła, że o interwencję prosiło ją także lokalne środowisko sportowe oraz posłanka PiS Agata Wojtyszek. Anna Krupka oceniła, że nasze miasto ma duży potencjał sportowy, zwłaszcza w zakresie rozwoju piłki nożnej.

Iwona Bryła

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe