„Starachowice, miasteczko na starej fotografii”

  • 03.12.2020, 12:50
  • Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
„Starachowice, miasteczko na starej fotografii”
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wielu mieszkańców naszego miasta Park Kultury zainicjował społeczną akcję „Starachowice, miasteczko na starej fotografii”. Organizatorzy akcji chcą by Park Kultury stal się miejscem gdzie stare fotografie przedstawiające nasze miasto na przestrzeni lat zostaną zarchiwizowane i wykorzystane do stworzenia licznych wystaw ilustrujących przemiany zachodzące w Starachowicach.

Jeśli posiadasz w swoich zbiorach stare zdjęcia dawnego Wierzbnika i Starachowic, jeśli wiesz jakie historie wiążą się z poszczególnymi zdjęciami i masz ochotę to nam udostępnić to serdecznie zapraszamy do budowania galerii dawnych Starachowic! Ze względu na sanitarne obostrzenia i zamknięcie placówek kultury do dnia 27 grudnia 2020r. prosimy o przesyłanie skanów zdjęć wraz z krótkim opisem co przedstawia zdjęcie (jeśli można to ustalić) oraz podpisanym oświadczeniem o prawach do zdjęć na adres: [email protected]. Gdy sytuacja pandemiczna zezwoli na otwarcie się naszej placówki zapraszamy również osobiście do Parku Kultury gdzie będzie można zeskanować zdjęcie na miejscu lub zostawić nam oryginał jeśli będzie Państwo mieć takie życzenie. Z nadesłanych i zarchiwizowanych fotografii powstanie wystawa o dawnych Starachowicach. To świetna inicjatywa gdzie młodzież będzie mogła na własne oczy przekonać się jak kiedyś wyglądało nasze miasto, a starsze pokolenie być może z łezką oku powspomina dawne czasy. Szczegóły akcji pod nr telefonu: 41 274 65 25 w godzinach 7.30-15.30.
 

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe