Poseł Krzysztof Lipiec ogłasza dobrą wiadomość dla starachowickiego sportu

  • 03.12.2020, 13:06
  • Iwona Bryła
2020-12-03zapleczeok.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Poseł PiS Krzysztof Lipiec informuje, że minister sportu przychylił się do wniosku gminy Starachowice, dotyczącego wsparcia budowy zaplecza sportowego przy ulicy Szkolnej. Prezydent Marek Materek podkreśla w jak istotny sposób ta inwestycja polepszy warunki, w jakich zawodnicy będą się przygotowywać do meczy, czy treningów.

Szef PiS w województwie świętokrzyskim poseł Krzysztof Lipiec stwierdził z satysfakcją, że po 3 latach starań władze Starachowic doczekały się pozytywnej reakcji na wniosek o rządowe dofinansowanie modernizacji sportowego zaplecza.

Prezydent Starachowic Marek Materek podkreśla, że inwestycja w istotny sposób poprawi warunki, w jakich zawodnicy, trenerzy, czy sędziowie będą się przygotowywać do imprez sportowych

O tym, że środowisko sportowe bardzo czeka na tę inwestycję przekonywał też dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Starachowicach.

Iwona Bryła

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe