MAN Bus wydaje kalendarz ze swoimi pracownicami

  • 09.12.2020, 11:18
  • Iwona Bryła
2020-12-09man.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
MAN Bus w Starachowicach promuje kobiecą część swojej załogi. 18 pracownic zapozowało do firmowego kalendarza na nowy rok w miejscach swojego zatrudnienia. Zobaczymy m.in. spawaczki, lakierniczki, operatorki wózków widłowych.

Jak mówi Małgorzata Świątek, specjalista ds. komunikacji w MAN Bus Starachowice, kalendarz jest formą docenienia kobiet, które w firmie motoryzacyjnej siłą rzeczy stanowią niewielki odsetek załogi, ale zawodowo w niczym nie ustępują mężczyznom.

Kalendarz zawiera fotografie poszczególnych pań w miejscach ich pracy oraz zbiorowe zdjęcie wszystkich uczestniczek. Panie zostały profesjonalnie przygotowane do sesji zdjęciowej, która jeszcze bardziej podkreśliła ich atuty. Zajęły się nimi specjalistki od wizażu, a zdjęcia wykonał Łukasz Wiatr. Dochód z kalendarza na być przeznaczony na wspieranie kobiecych inicjatyw.

Kalendarzowa inicjatywa jest przejawem polityki niemieckiego koncernu promującego społeczną różnorodność.

Iwona Bryła

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe