Konkurs "Święta Barbara. Patronka Starachowic" rozstrzygnięty

  • 10.12.2020, 16:02
  • Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
Konkurs "Święta Barbara. Patronka Starachowic" rozstrzygnięty
Na konkurs wpłynęło aż 79 prac. Każda jest naprawdę wyjątkowa i widać, że młodzi plastycy włożyliście w nie ogrom serca. Konkurs rządzi się jednak swoimi prawami dlatego jury wyłoniło najbardziej kreatywne prace.

Upominki od Parku Kultury otrzymują: Aleksandra Klamka, Hanna Gębusia, Lilianna Raczyńska, Lena Żurowska, Magdalena Machowska, Ada Mazur, Andrzej Płusa, Lena Klich, Jan Wójcicki. Wyróżnienia specjalne dla: Korneli Kosmali, Mateusza Jabłońskiego, Joanny Walendzik. Gratulujemy wszystkim i dla wszystkich mamy film-niespodziankę przedstawiający galerię wszystkich prac. Zapraszamy !

 

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe