Pierwsze szczepienie przeciwko COVID-19 w Starachowicach

  • 27.12.2020, 15:23
  • Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
Pierwsze szczepienie przeciwko COVID-19 w Starachowicach
W niedzielę, 27 grudnia w godzinach porannych do Powiatowego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Starachowicach, trafiło 75 dawek szczepionki, zaś kolejna tura ma dotrzeć już jutro. Tuż przed południem rozpoczęło się szczepienie wśród personelu starachowickiego szpitala. Pierwszy szczepionkę przeciw COVID- 19 otrzymał Grzegorz Kaleta, dyrektor naczelny starachowickiego szpitala. - Czuje się świetnie – mówił chwilę po otrzymaniu szczepionki dyrektor Kaleta.

Przed szczepieniem zostałem zbadany przez lekarza, następnie udałem się do gabinetu zabiegowego. Wszystko przebiegło bardzo sprawnie, nic nie bolało – dodaje z uśmiechem dyrektor. Jak druga szczepionkę otrzymała Magdalena Fiega, kierownik Medycznego Laboratorium Diagnostycznego w starachowickim szpitalu.- Obecnie nie ma przetestowanej skutecznej metody leczenia choroby COVID-19 dlatego zdecydowałam się na szczepienie. Szczepionka jest jedyną formą zahamowania pandemii – mówi Magdalena Fiega, kierownik laboratorium PZOZ.

Dziś zaszczepionych zostanie 20 pracowników.

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Ula
Ula 29.12.2020, 17:32
Ha!Ha! Wielka akcja szczepień! A dziś w szpitalu w Starachowicach szczepienia się zwyczajnie nie odbyły,bo nie dojechały szczepionki. Nie dojadą także jutro.Tłumy zapisanych na szczepienia pocałowały dziś klamkę. Tyle w kwestii urabura akcji szczepień.Kpina z pracowników szpitala. nie pierwsza.

Pozostałe