Pożar mieszkania przy ulicy Marszałka Piłsudskiego

  • 28.12.2020, 11:33
  • Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
Pożar mieszkania przy ulicy Marszałka Piłsudskiego
27 grudnia w Starachowicach przy ulicy Marszałka Piłsudskiego doszło do pożaru mieszkania w budynku wielorodzinnym. W momencie zainicjowania pożaru we wnętrzu lokalu znajdowała się kobieta, która została ewakuowana przez strażaków przy pomocy drabiny mechanicznej.

Dalsze działania Straży Pożarnej polegały na podaniu prądu wody na palące się wyposażenie kuchni przez ratowników zabezpieczonych w sprzęt ochrony dróg oddechowych. Po zakończeniu działań gaśniczych, wyniesiono na zewnątrz nadpalone elementy i przelano je wodą, obiekt skontrolowano kamerą termowizyjną celem wykluczenia ukrytych zarzewi ognia a lokale dodatkowo sprawdzono na obecność tlenku węgla.

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe