Nowoczesny wóz dla OSP w Tychowie Starym

  • 28.12.2020, 11:50
  • Iwona Bryła
2020-12-28osptychow.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Ochotnicza Straż Pożarna z Tychowa Starego w gminie Mirzec otrzymała nowy samochód gaśniczy. Za wóz wartości niemal 760 tys. zł zapłaciły solidarnie Państwowa Straż Pożarna, świętokrzyski urząd marszałkowski oraz gmina Mirzec.

Samochód przekazano na uroczystości przed Urzędem Gminy w Mircu. Zastępca komendanta świętokrzyskiego PSP Grzegorz Rajca zauważył, że w ostatnim czasie daje się zauważyć nasilenie działań skierowanych na jak najlepsze wyposażenie Ochotniczej Straży Pożarnej. Służba tej formacji stanowi bowiem nieocenione wsparcie dla straży zawodowej.

Wójt gminy Mirzec Mirosław Seweryn podkreślił, że jednostce OSP w Tychowie Starym nowy pojazd był bardzo potrzebny, bo dotychczasowy był już bardzo wysłużony.

Były podziękowania i gratulacje ze strony gości i przedstawicieli tychowskich strażaków. Głos zabrali posłanka: PiS Agata Wojtyszek, radna powiatu starachowickiego Agnieszka Kuś, która reprezentowała posła Krzysztofa Lipca oraz prezes OSP w Tychowie Władysław Zając.

Iwona Bryła

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe