Bez maseczki, ale z narkotykami

  • 31.12.2020, 10:42
  • Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
Bez maseczki, ale z narkotykami
Policjanci z wydziału prewencji starachowickiej komendy zauważyli wczoraj rano mężczyznę, który nie stosował się do obowiązku zakrywania nosa i ust. Na widok mundurowych zaczął uciekać. Po krótkim pościgu został zatrzymany. Funkcjonariusze znaleźli przy nim środki odurzające. Grozi mu teraz kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj rano na jednej z ulic w Wąchocku starachowiccy policjanci z wydziału prewencji zauważyli mężczyznę, który nie stosował się do obowiązku zakrywania nosa i ust w przestrzeni publicznej. Mężczyzna gdy zauważył funkcjonariuszy zaczął uciekać. Po krótkim pościgu został zatrzymany. 23-letni mieszkaniec gminy Wąchock, jak się okazało, chciał uniknąć spotkania z mundurowymi, gdyż oprócz wykroczenia, miał więcej na sumieniu.   Policjanci znaleźli przy nim ponad 6 gramów białego proszku wstępnie zweryfikowanego jako amfetamina.  

Mężczyzna za brak maseczki został ukarany mandatem karnym, natomiast za posiadanie środków odurzających grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.  

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe