Sukces Mikołaja Dyki

  • 04.01.2021, 11:29
  • Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
 Sukces Mikołaja Dyki
Rok 2020 zakończył się ogromnym sukcesem podopiecznego Parku Kultury i jego instruktora! Mikołaj Dyka z Wokalnego Studia Piosenki Parku Kultury zdobył I miejsce w kategorii młodzieżowej na 27 Festiwalu Piosenki Angielskiej Face The Music Brzeg 2020.

Mikołaj Dyka, uczeń II klasy Zespołu Szkół Społecznych STO w Starachowicach,  Zespołu Szkół Muzycznych im. Oskara Kolberga w Radomiu a od 6 lat uczestnik Wokalnego Studia Piosenki prowadzonego przez Piotra Mrózka. Na konkurs wpłynęła rekordowa liczba nagrań wokalistów z całej Polski - łącznie 230 prezentacji, do ścisłego finału zakwalifikowano 35 osób, a w spośród nich najlepszy okazał się Mikołaj. Warto dodać, że nagrania oceniało jury w składzie: Mariusz Kiljan, Monika Wiśniowska-Basel, Grzegorz Chojnowski i Jarosław Wasik, a swoją wielka przygodę z muzyką od tego właśnie festiwalu rozpoczęli m.in. Alicja Bachleda-Curuś, Dominika Gawęda, Monika Urlik, Georginia Tarasiuk czy Kamil Bednarek. Serdecznie gratulujemy Mikołajowi i Piotrowi 🙂 

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe