Nagrody dla Naszych Widzów w konkursie na 20 - lecie muzeum

  • 04.01.2021, 14:49
  • Iwona Bryła
2021-01-04muzeum.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Muzeum Przyrody i Techniki w Starachowicach obchodzi w tym roku 20 lat istnienia. Decyzją rady powiatu zaczęło funkcjonować od 1 stycznia 2001 roku. Z tej okazji placówka zaprasza Widzów Telewizji Starachowice do udziału w konkursie.

Dyrektor placówki Paweł Kołodziejski zauważa, że data powołania dzisiejszego Muzeum Przyrody i Techniki w Starachowicach zbiega się w czasie z początkiem XXI – wieku. To dodatkowa okoliczność do świętowania 20 - letniego jubileuszu. W planach jest zorganizowanie konferencji i rozpoczęcie wydawania periodyku.

Starachowickie muzeum chce się też ubiegać o wpis na listę Pomników Historii.

Z okazji jubileuszu Muzeum PiT zaprasza widzów Telewizji Starachowice do udziału w konkursie, w którym do wygrania są 3 atrakcyjnie wydane egzemplarze ogólnopolskiego kwartalnika „Renowacje i zabytki”, poświęconego w całości cennym obiektom z województwa świętokrzyskiego, w tym naszemu muzeum.

Jak wziąć udział w konkursie? Wyślijcie do nas e- maila na adres [email protected] w treści podajcie odpowiedź na pytanie: jaką nazwę nosiło Muzeum Przyrody i Techniki w Starachowicach w momencie jego utworzenia oraz: swoje imię i nazwisko, miejscowość zamieszkania wraz z ulicą oraz numer kontaktowy. W tytule wiadomości wpiszcie: „KONKURS MUZEUM ”. Na Wasze odpowiedzi czekamy dziś tj. 4 stycznia w godzinach od 19.00 do 23.00. Nagrody trafią do osób, które napiszą do nas jako 2, 3 i 5 z kolei. Liczy się tylko pierwsze zgłoszenie każdej osoby. Uczestnicy konkursu wyrażają zgodę na wykorzystanie swoich danych osobowych w celu wyłonienia zwycięzców konkursu. Ze zwycięzcami skontaktujemy się telefonicznie (sms-em). Powodzenia!

Iwona Bryła

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe