Na początek nowego roku 8 ulic do remontu i oświetlenia

  • 11.01.2021, 13:20
  • Iwona Bryła
2021-01-11ulice.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Gmina Starachowice narzuciła sobie w tym roku ostre tempo inwestycyjne. Remonty ulic: Pogodnej, fragmentu Łazów, Parkowej, Licealnej, Wachmistrza Tarzana, Stalowników oraz budowa oświetlenia odcinków Nadrzecznej i Łącznej – to zadania, które miasto chce realizować w pierwszej kolejności.

Już wybrano wykonawców remontów ulic: Pogodnej (os. Orłowo) i Parkowej oraz fragmentu ulicy Łazy (os. Łazy), znajdującym się za kościołem pw. Matki Bożej Częstochowskiej.

Trwa analiza ofert na przebudowę ulicy Licealnej (os. Stadion) , budowę ulicy Wachmistrza Tarzana (os. Lubianka) oraz Stalowników (os. Michałów) wraz z oświetleniem.

W tym miesiącu planowane jest także otwarcie ofert na wykonanie oświetlenia ulicznego odcinków ulic: Nadrzecznej (os. Wzgórze) i Łącznej (os. Południe).

Ponadto miasto kontynuuje działania związane z modernizacją komunikacji publicznej. Ogłoszono przetarg na budowę stacji tankowania gazem nowych autobusów miejskich, których zakup planowany jest w najbliższej przyszłości.

Iwona Bryła

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe