Odpowiedzą za posiadanie narkotyków

  • 21.01.2021, 11:42
  • Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
Odpowiedzą za posiadanie narkotyków
Starachowiccy kryminalni zatrzymali 20-latka podejrzanego o posiadanie środków odurzających. Mężczyzna miał przy sobie ponad 60 gramów zakazanych substancji. Kolejne czynności doprowadziły do zatrzymania 42-latka, u którego w domu funkcjonariusze znaleźli 100 gramów amfetaminy i 20 gramów marihuany. Mężczyźni usłyszeli już zarzuty. Za to przestępstwo grozi im teraz kara do 10 lat pozbawienia wolności.

W miniony poniedziałek funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego starachowickiej komendy na jednej z ulic w mieście napotkali 20-latka, którego od pewnego czasu podejrzewali o posiadanie narkotyków. W trakcie interwencji mundurowi znaleźli przy nim  dwa zawiniątka z zawartością suszu roślinnego wstępnie zidentyfikowanego jako marihuana oraz blisko 60 gramów amfetaminy. Kolejne czynności doprowadziły do zatrzymania wczoraj 41-latka, u którego w domu policjanci zabezpieczyli 100 gramów amfetaminy oraz 20 gramów marihuany. Ponadto funkcjonariusze zabezpieczyli pieniądze, wagę elektroniczną oraz dwa telefony.    

Obaj mężczyźni usłyszeli zarzuty posiadania narkotyków, a 20-latek dodatkowo zarzut udzielania substancji odurzających. Za to przestępstwa zgodnie z Ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Dzisiaj Sąd Rejonowy w Starachowicach zastosował wobec nich środek zapobiegawczy w postaci trzymiesięcznego aresztu.

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe