Szpital znów zaprasza małych pacjentów na rehabilitację

  • 22.01.2021, 15:30
  • Iwona Bryła
2021-01-22szpital.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
W Powiatowym Zakładzie Opieki Zdrowotnej w Starachowicach zaprezentowano dziś dziennikarzom nowe pomieszczenia, w których działa Ośrodek Rehabilitacji Leczniczej Dziennej dla Dzieci. Placówka mieści się na 3 piętrze budynku B. Nowe miejsce zapewnia terapię w bardzo dobrych warunkach przy jednoczesnym zachowaniu maksimum bezpieczeństwa dla pacjentów.

Ośrodek Rehabilitacji Leczniczej Dziennej dla Dzieci w Powiatowym Zakładzie Opieki Zdrowotnej w Starachowicach, po przerwie wymuszonej epidemią koronawirusa, działa teraz w bardziej funkcjonalny sposób, bo wszystkie świadczenia odbywają się w jednym miejscu. Było to możliwe po przeprowadzeniu prac adaptacyjnych i zainwestowaniu w sprzęt wartości około 30 tys. zł.

W placówce odbywa się wieloaspektowa terapia usprawniająca dzieci z zaburzeniami fizycznymi i psychicznymi.

Obecni na konferencji prasowej oficjalni goście podkreślali m.in., że szpital w Starachowicach, mimo obowiązku leczenia w pierwszej kolejności osób zakażonych koronawirusem, korzysta też z każdej dostępnej możliwości, by pomagać również innych pacjentom.

Iwona Bryła

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe