Ważne dla mieszkańców

  • 17.02.2021, 09:59
  • Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
Ważne dla mieszkańców
W tym roku, podobnie jak w latach ubiegłych, od połowy lutego pracownicy Urzędu Miejskiego będą doręczać mieszkańcom miasta Starachowice decyzje podatkowe na podatek od nieruchomości, podatek rolny lub podatek leśny. Dodatkowo będą doręczane zawiadomienia o nowej stawce za śmieci obowiązującej od 1 stycznia 2021 roku.

Decyzje i zawiadomienia doręczane będą do końca lutego br. Prosimy o zrozumienie, gdy pracownik zapuka do drzwi w godzinach popołudniowych, w sobotę lub w niedzielę.

Mając na uwadze bezpieczeństwo Państwa i Nasze prosimy o przygotowanie własnych długopisów.

Jednocześnie informujemy, że osoby którym nie uda się dostarczyć decyzji podatkowych i zawiadomień będą mogły odebrać je osobiście w Biurze Obsługi Mieszkańca na stanowisku nr 2 w terminie od 8 do 19 marca 2021 roku.

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe