Muzeum też dostępne

  • 17.02.2021, 12:10
  • Iwona Bryła
2021-02-17muzeum.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Dzięki poluzowaniu przez rząd obostrzeń epidemicznych od 16 lutego jest też możliwość zwiedzania Muzeum Przyrody i Techniki w Starachowicach. Placówka zaprasza od wtorku do niedzieli. Oprócz stałych ekspozycji prezentujących m.in. zabytki przemysłowe i motoryzacyjne oraz zbiory paleontologiczne z kolekcją zrekonstruowanych dinozaurów, można też obejrzeć gościnną wystawę dawnych nakryć stołowych.

W trwającym właśnie sezonie zimowym (od 1 listopada do 31 marca) Muzeum Przyrody i Techniki w Starachowicach zaprasza od wtorku do piątku w godzinach 8.00 – 15.00, a w soboty i niedziele od 11.00 do 13.00.

W placówce może jednak przebywać jednorazowo do 14 zwiedzających. W aktualnej ofercie Muzeum znajduje się m.in. wystawa ze zbiorów użyczonych, prezentująca zabytkowe sztućce i inne naczynia stołowe.

Iwona Bryła

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe