„Więzi i węzły” czyli wystawa malarstwa z najwyższej półki już w piątek on-line w Parku Kultury

  • 25.02.2021, 07:00
  • Źródło: https://starachowice.eu
„Więzi i węzły” czyli wystawa malarstwa z najwyższej półki już w piątek…
Park Kultury z powodzeniem kontynuuje zapoczątkowane w zeszłym roku wystawy on-line. Do tej pory za pomocą internetu mieliśmy okazję obejrzeć niepowtarzalne zdjęcia, ilustracje, grafiki i obrazy artystów związanych ze Starachowicami. Ostatnia wystawa to wystawa dr Marcina Słowika - Wilczyńskiego „Pomiędzy konstrukcją a emocją”.

Tym razem Marcin Słowik - Wilczyński wystąpi w roli nie tylko artysty ale i kuratora, zaprosił bowiem do wzięcia udziału w wystawie swoich znajomych, przyjaciół, absolwentów Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie: Teresę  Kotkowską-Rzepecką, Alicję Marię Bieske-Matejak, Jadwigę Magryś-Borowiec, Magdalenę Suszek-Bąk, Sylwię Krupińską, Elżbietę Zrobek, Witolda Boguszewskiego. Zapraszamy do posłuchania zapowiedzi tej niezwykłej wystawy, którą będzie można obejrzeć w najbliższy piątek o godz. 17.00 na stronie parkkultury.starachowice.eu oraz na fanpage’u Parku Kultury na Facebooku.

 

Źródło: https://starachowice.eu

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe