Pilnie potrzebne osocze

  • 08.03.2021, 12:15
  • Iwona Bryła
2021-03-08osocze.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Szpital w Starachowicach w imieniu Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Kielcach, apeluje do osób, które wyzdrowiały z COVID-19, o oddawanie osocza, które jest cennym lekiem dla osób zmagających się z koronawirusem.

Szczegóły w wypowiedzi rzeczniczki szpitala Katarzyny Ofman.

 

 

Iwona Bryła

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
woj
woj 08.03.2021, 18:47
Na przykład mógłbym oddać, bo bezobjawowo przechodziłem, ale specjalnie musiałbym robić drogi test na przeciwciała. Proszę o zapytanie się w krwiodawstwie czy takie osoby mogą mieć jakieś wsparcie finansowe. Bo mógłbym zapłacić za test, ale po oddaniu osocza, powinno być to w pewien sposób refundowane. Sytuacja win-win. W tej chwili po prostu wolę siedzieć sobie w domu i słuchać apeli.

Pozostałe