Videoblog Grzegorza Sajóra z Andrzejem Kozłowskim

  • 17.03.2021, 08:55
  • Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
Videoblog Grzegorza Sajóra z Andrzejem Kozłowskim
Videoblog Grzegorza Sajóra z Andrzejem Kozłowskim i spotkanie z autorem książki "Korzenie i skrzydła" - 18 marca godz. 17.00 - sala klubowa Parku Kultury (I piętro).

„Korzenie i skrzydła” powracają.
Mija już blisko 10 lat odkąd ukazała się książka „Korzenie i skrzydła. Historie osób związanych ze Starachowicami”. Był to zbiór ponad trzydziestu rozmów z wyjątkowymi osobami, które mając swe korzenie w Starachowicach z powodzeniem realizują swoje marzenia i pasje w najróżniejszych zakątkach kraju i świata. Stając się ambasadorami swej „małej ojczyzny” – Starachowic.


Dziś pomysł na rozmowy z wyjątkowymi osobami, które związane są ze Starachowicami powraca. Już nie w formie książki, ale podcastu video, który będzie ukazywał się raz na dwa tygodnie na stronie oraz w mediach społecznościowych Parku Kultury w Starachowicach. Autorem rozmów ze Starachowiczanami rozsianymi po całym świecie będzie – tak jak w przypadku książki – Grzegorz Sajór.


– Wydając dziesięć lat temu książkę „Korzenie i skrzydła” wiedziałem, że udało mi się porozmawiać zaledwie z niewielką częścią niezwykle ciekawych osób związanych ze Starachowicami. Już wtedy byłem przekonany, że konieczna będzie kontynuacja. A że czasy są inne – dziś zamiast książki – będą rozmowy video – mówi Grzegorz Sajór.
Każda rozmowa będzie niezwykłą historią niezwykłej osoby.


– Bohaterami moich rozmów będą zarówno osoby, które były bohaterami książki, jak też osoby zupełnie nowe. I te będą przeważać. Z radością i satysfakcją odnajduję wiele osób z naszego miasta, które robią w życiu coś pasjonującego. Chcę do nich dotrzeć i porozmawiać, zarówno o wspomnieniach, jak też o tym, co robią obecnie i jak realizują swoje marzenia – wyjaśnia Grzegorz Sajór.


Rozmowy w formie video prezentowane będą na stronie oraz w mediach społecznościowych Parku Kultury.
Lista rozmówców pozostaje oczywiście otwarta. Stąd prośba – jeśli ktoś zna osobę związaną ze Starachowicami, która jest wyjątkowym człowiekiem i robi coś ciekawego – prosimy o kontakt z Grzegorzem Sajórem.


Kontakt na FB albo mailowy: [email protected]
Czekamy także na Państwa propozycje, uwagi i spostrzeżenia zawarte w komentarzach pod prezentowanymi wywiadami. Startujemy w marcu. Dokładne informacje znajdą się na stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych Parku Kultury w Starachowicach. Zapraszamy w wyjątkową podróż z wyjątkowymi osobami, które choć dziś robią bardzo różne rzeczy i rozsiani są po całym świecie – gdzieś w głębi duszy czują, że miejscem, gdzie mają korzenie i gdzie otrzymali skrzydła do realizacji swych marzeń – są właśnie Starachowice.


Wstęp na wydarzenie jest WOLNY odbywać się ono będzie w sali klubowej (I piętro) w reżimie sanitarnym (50% publiczności, maseczki, dezynfekcja, zachowanie odstępów). Zapraszamy!

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe