Dwa tysiące nowych siedzeń dla kibiców

  • 24.03.2021, 10:24
  • Iwona Bryła
2021-03-24stadion.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Sukcesywnie polepszają się warunki na miejskich obiektach sportowych przy ulicy Szkolnej. Na trybunach stadionu niebawem zostaną zamontowane nowe siedziska w zielono – czarnych kolorach, będących barwami naszego klubu piłkarskiego Star Starachowice. Będzie ich w sumie około 2 tysiące. Siedzenia dla kibiców pojawią się też przy boisku ze sztuczną nawierzchnią, a wkrótce ma także ruszyć budowa nowoczesnego zaplecza dla sportowców.

Około 60 tys. zł kosztują nowe zielono - czarne siedziska, które w ilości blisko 2 tysięcy sztuk uzupełnią sektor, w którym gmina już wcześniej wymieniła 500 siedzeń.

 

Siedziska są w trakcie przygotowań do montażu, który wykonają pracownicy Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Starachowicach. Jak mówi jego dyrektor w planach jest także częściowe zadaszenie trybun oraz remont bieżni lekkoatletycznej.

 

Nowe siedziska pojawią się także przy sąsiadującym ze stadionem boisku ze sztuczną trawą, ale to tylko jedno z przedsięwzięć planowanych w tych miejscach.

 

Niebawem powinna też ruszyć wyczekiwana przez sportowców budowa nowoczesnego obiektu, w którym znajdą się m.in. szatnie, pomieszczenia dla sędziów i trenerów, toalety i natryski, pralnia oraz 40 - metrowa sala konferencyjna. Wykonawca przejął już plac budowy, więc lada moment można się spodziewać rozpoczęcia prac.

Iwona Bryła

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe