W Starachowicach powstaje nowa stacja paliw

  • 26.03.2021, 14:27
  • Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
W Starachowicach powstaje nowa stacja paliw
Kolejna stacja paliw powstaje w Starachowicach. W lipcu, jak zapewnia inwestor ORLEN S.A. zostanie oddana do użytku stacja paliw i myjnia zlokalizowane na placu przy ul. 1-go Maja. Zarówno stacja paliw, myjnia jak i punkt gastronomiczny będą dostępne dla klientów przez całą dobę.

W komunikacie prasowym czytamy:

 

Konsekwentnie stawiamy na rozwój jednego z filarów naszej działalności, czyli segmentu detalicznego, który notuje rekordowe wyniki. Inwestujemy w sieć stacji paliw, budując nowe obiekty i unowocześniając te, które już istnieją. W ten sposób chcemy jeszcze lepiej sprostać oczekiwaniom naszych klientów, a także utrzymywać konkurencyjność na wymagającym rynku sprzedaży detalicznej.

Otwarcie stacji paliw ORLEN w Starachowicach planowane jest w połowie lipca br. Oferta stacji będzie obejmowała pełny asortyment paliw Efecta 95, Efecta ON, 98 Verva, ON Verva oraz LPG. Dodatkowo, na stacji powstanie całoroczna, 3-stanowiskowa myjnia ręczna z jednym stanowiskiem przystosowanym do mycia busów.

Stacja będzie działać w formacie stop cafe i O!Shop, w trybie całodobowym, oferując klientom wysoką jakość produktów codziennego użytku, a także bogatą ofertę gastronomiczną. Dostępne będą m.in. kawa, hot-dogi, produkty z pieca, czyli zapiekanki i burgery, a także soktajle ze świeżych owoców, soki pomarańczowe świeżo wyciskane oraz sałatki.

Stacje sieci ORLEN są niekwestionowanym liderem na krajowym rynku. W ostatnim raporcie IBRiS pt. „Analiza postrzegania stacji paliw w Polsce” zajęły pierwsze miejsce w niemal wszystkich kategoriach. Jak wynika z raportu, klienci szczególnie doceniają jakość oferowanego na stacjach ORLEN paliwa oraz szeroką ofertę gastronomiczną. W ocenie niemal 80% uczestników ankiety, spośród ośmiu uwzględnionych w raporcie marek paliwowych, ORLEN jest najbardziej profesjonalny, innowacyjny i prestiżowy.

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe