Tomasz i Jakub laureatami VII edycji Olimpiady Wiedzy o Mediach

  • 01.04.2021, 11:08
  • Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
Tomasz i Jakub laureatami VII edycji Olimpiady Wiedzy o Mediach
Tomasz Chojnacki i Jakub Lubieniecki (obaj z klasy 3 int) zostali laureatami VII edycji Olimpiady Wiedzy o Mediach i zdobyli indeksy (otrzymają je oczywiście po maturze) uprawniające do studiów na jednej z szesnastu uczelni w Polsce.

W VII edycji Olimpiady wzięli udział uczniowie: Agata Janus (klasa 3smt), Tomasz Chojnacki i Jakub Lubieniecki (klasa 3int). Pod opieką Donaty Zielińskiej –Miśkiewicz, Agata i Tomek opracowali fotokasty na temat: Wiedza o mediach jako składowa kompetencji młodego pokolenia Polaków, a Jakub nakręcił film, poruszający zagadnienie: Czy dziennikarstwo prasowe ma szanse przetrwać? Miejsce prasy w dobie Internetu. Prace te pozwoliły im zakwalifikować się do etapu okręgowego Wszyscy troje potwierdzili swoją wiedzę o świecie mediów i reprezentowali województwo świętokrzyskie w etapie centralnym, który odbył się 12 marca 2021 r.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe