Seniorki uczyły gotowania podopiecznych noclegowni

  • 02.04.2021, 07:15
  • Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
2021-04-02noclegownia.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Działaczki z Klubu Seniora „Manhattan” podjęły się nauczenia bezdomnych lokatorów starachowickiej noclegowni, sztuki przyrządzania posiłków. Finałem lekcji było wielkanocne śniadanie. Kulinarne przedsięwzięcie to element projektu, którego celem jest społeczna aktywizacja podopiecznych placówki.

Jak dodaje Aneta Gołębska, zastępca dyrektora Centrum Usług Społecznych w Starachowicach, wspólne gotowanie to także okazja do integracji międzypokoleniowej oraz okazania pomocnej dłoni tym, którzy w życiu mają trudniej.

Kulinarne lekcje prowadziły 4 członkinie Klubu Seniora „Manhattan”. Wśród nich Barbara Kozieł, która wysoko ocenia zaangażowanie zwłaszcza niektórych swoich uczniów.

Na ostatnim spotkaniu panie zostawiły po sobie miłą niespodziankę: stół gotowy do tradycyjnego wielkanocnego śniadania, przygotowanego z produktów ufundowanych przez kierownika noclegowni.

Panowie stanęli na wysokości zadania obdarowując kwiatami zarówno swoje nauczycielki, jak i kadrę kierowniczą CUS.

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe