Przetarg na zagospodarowanie północnej linii brzegowej Pasternika

  • 06.04.2021, 14:51
  • Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
Przetarg na zagospodarowanie północnej linii brzegowej Pasternika
Gmina Starachowice poszukuje firmy, która wykona zagospodarowanie północnej linii brzegowej zbiornika wodnego Pasternik, zlokalizowanego przy wjeździe do miasta. Oferty można składać do 16 kwietnia.

Inwestycja zakłada wzdłuż brzegu, zlokalizowanego od strony torów kolejowych, budowę ciągu pieszo-rowerowego, promenady reprezentacyjnej, ścieżki rowerowej, pomostów, podestów, skatespot'u, parkingu wraz z drogą dojazdową oraz placu zabaw. Teren zostanie wyposażony w elementy tzw. małej architektury, czyli ławki, stojaki rowerowe, kosze na śmieci, altany. Wymienione zostanie oświetlenie a całości dopełnią nowe nasadzenia zieleni.

- Na ten cel pozyskaliśmy dotacje ze środków europejskich i rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych. Ten projekt to jeden z wielu elementów kompleksowego programu rewitalizacji miasta jaki od kilku lat realizujemy – informuje Prezydent Miasta Marek Materek - Starachowice były jednym z 20 miast w Polsce, które uczestniczyły w finałowym etapie programu Modelowa Rewitalizacja Miast. Dzięki temu m.in.: pozyskaliśmy środki europejskie na wykonanie dokumentacji technicznych dla kilku kluczowych inwestycji w naszym mieście. Po kilku latach przygotowań, regulowania kwestii własnościowych, konsultowania, projektowania, uzyskiwania pozwoleń nadszedł czas realizacji.Wraz z moim zespołem dajemy z siebie wszystko, by nasze miasto zmieniało się na lepsze. Dziękuję wszystkim, którzy nas w tym wspierają i dopingują.

Ofertę należy złożyć w terminie do dnia 16.04.2021 r. do godz. 10.00.Wykonawca przesyła w formie elektronicznej opatrzonej kwalifikowanym podpisem elektronicznym lub w postaci elektronicznej opatrzonej podpisem zaufanym lub podpisem osobistym, zaszyfrowaną ofertę przez „Formularz do złożenia, zmiany, wycofania oferty lub wniosku” dostępnego na Portalu ePUAP.

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe