Dzień Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej

  • 06.04.2021, 14:53
  • Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
Dzień Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej
Prezydent Miasta Starachowice Marek Materek, społeczność Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 10 w Starachowicach oraz Park Kultury zapraszają na uroczyste obchody Dnia Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej.

13 kwietnia (wtorek) o godzinie 10.00 w Kościele pw. Wszystkich Świętych (ul. Świętej Barbary 1) odbędzie się Msza Święta w intencji ofiar Zbrodni Katyńskiej oraz program artystyczny (on-line) w wykonaniu nauczycieli i uczniów SP nr 10. Obowiązuje limit osób w kościele-zgodnie z aktualnymi wytycznymi. Przy Krzyżu Katyńskim (ul. J. Kaczyńskiej) będzie można indywidualnie składać kwiaty przez cały dzień.

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe