Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 28 marca 2024 15:11
Przeczytaj!

Wiking z pokaźnym naręczem medali

Starachowicki Klub „Wiking” znakomicie zaznaczył swoją obecność na Mistrzostwach Polski w Wyciskaniu Sztangi Leżąc oraz Pucharze Polski w Wyciskaniu Sztangi Leżąc Klasycznym w Będzinie. Drużynowo trzy razy stawał na pierwszym miejscu podium, a indywidualnie jego zawodnicy zdobyli aż 24 medale.
Kliknij aby odtworzyć

Klub „Wiking” drużynowo w Mistrzostwach Polski w Wyciskaniu Sztangi Leżąc zdobył:

-1 miejsce juniorek do lat 18

- 2 miejsce drużynowo juniorów do 18

- 1 miejsce drużynowo juniorów do 20

- 2 miejsce drużynowo juniorów do 23

Pierwsze miejsce drużynowo seniorów w Mistrzostwa Polski Wyciskaniu Sztangi Leżąc. Zawodnicy Wikinga w Mistrzostwach Polski w Wyciskaniu Sztangi Leżąc w sumie zdobyli 24 medale .

Indywidualnie reprezentanci „Wikinga” zajęli następujące miejsca:

Bujnowska Sandra - miejsce I juniorek do18 lat Kat 47kg

Kania Iza- miejsce II juniorek do18 lat Kat 69kg

Dziwosz Julia- miejsce I juniorek do18 lat Kat 84kg

Sieczka Wiktoria- miejsce I juniorek do18 lat Kat 76kg oraz II miejsce open juniorek do18 lat oraz I miejsce open juniorów do18 lat

Kwiecień Szymon- miejsce I juniorów do18 lat Kat 59kg

Zubek Dawid- miejsce I juniorów do18 lat Kat 66kg oraz miejsce III seniorów Kat 66kg oraz I miejsce open juniorów do18 lat

Ryś Gabriel- miejsce I juniorów do18 lat Kat 83kg

Karwacki Kacper- miejsce II juniorów do18 lat Kat 105kg

Kania Wiktoria - miejsce Ijuniorek do18 lat Kat 63 kg oraz II miejsce open juniorek do18 lat

Cieciora Albert - miejsce II juniorów do20 lat Kat 93kg

Gałka Aleks- miejsce III juniorów do23lat Kat 83kg

Wieczorek Paweł- miejsce I juniorów do20 lat Kat 105kg oraz I miejsce open juniorów do20 lat

Kończak Hubert- miejsce I juniorów do23 lat Kat 74kg

Mazur Małgorzata - miejsce I seniorek Kat 84+ kg

Grotkowski Mariusz- miejsce I seniorów Kat 66 kg

Gąsienica –Samek Stanisław- miejsce III seniorów Kat 83kg.

Wegiera Jan- miejsce Iseniorów Kat 93 kg oraz I miejsce open seniorów i I miejsce open weteranów II

Kozielski Krzysztof - miejsce II weteranów II Kat 93 kg

Komisarek Waldemar-miejsce IIseniorów Kat 105 kg oraz I miejsce open weteranów I

Rapta Dawid - miejsce I seniorów Kat 120 kg

Wegiera Michał- miejsce I seniorów Kat 120+ kg

Staszewski Arkadiusz- miejsce III seniorów Kat 120+ kg

Zawodnicy Wikinga w Pucharze Polski w Wyciskaniu Sztangi Leąc Klasycznym w sumie zdobyli 5 medale . Indywidualnie reprezentanci WIKINGA zajęli następujące miejsca:

Zubek Dawid- miejsce III juniorów do18 lat Kat do 74 kg open - miejsce IV seniorów Kat 66kg