Po weekendzie mniej zakażeń w statystykach

  • 19.04.2021, 13:17
  • Iwona Bryła
2021-04-19starosta-raport.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Ilość zakażeń koronawirusem w Polsce wynosi aktualnie 7 tys. 283 przypadki. W województwie świętokrzyskim jest 249 zainfekowanych, w powiecie starachowickim 20.

Jeśli idzie o zgony to w kraju odnotowano ich 101, w naszym województwie 3, a w powiecie ani jednego. A jakie informacje przekaże nam starosta Piotr Babicki?

Iwona Bryła

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Qwasek
Qwasek 19.04.2021, 14:00
A ja mam pytanie o to ile do tej pory szczepień wykonały przychodnie w Starachowicach? Jest ich pięć, a ogromna ilość znajomych dostała propozycję szczepienia w Sandomierzu. W tej grupie jest też sporo ludzi nawet po 70 roku życia. Osobiście obdzwoniłem wszystkie placówki i wszędzie ta sama odpowiedź nie szczepimy bo nie mamy czym. Na infolinii potwierdzenie tej wiadomości, czyli szczepień w Starachowicach nie ma. Co w takim razie da ten dodatkowy punkt szczepień? Czy to kolejna zagrywka żeby pokazać jak to państwo o nas dba?

Pozostałe