Dach basenu wstępem do większego remontu

  • 19.04.2021, 13:18
  • Iwona Bryła
2021-04-19basen.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Starachowicach planuje remont krytej pływalni przy ul. Szkolnej. Prace chce zacząć od naprawy dachu.

.

Remont dachu wymusza jego zły stan. Pokrycie z papy jest w kilku miejscach nieszczelne, a doraźne naprawy dają tylko krótkotrwały efekt. Szacunkowy koszt prac to 250 tys. zł.

 

MOSiR ma już zabezpieczone pieniądze na remont dachu, jednak chce poczekać z ogłoszeniem przetargu na wybór wykonawcy do początku wakacji. Jak tłumaczy dyrektor Krzysztof Szczygieł jednocześnie szykowany jest bowiem wniosek o wsparcie modernizacji wnętrz krytej pływalni z programu „Sportowa Polska” i chodzi o synchronizację obu działań.

 

W planach jest także nowe zagospodarowanie mało używanego tarasu na dachu basenu. Ma tu powstać sala do ćwiczeń umożliwiających trening, czy rozgrzewkę przed imprezami sportowymi.

 

 

Iwona Bryła

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe