"Plenerowa Fabryka Zdrowia" nad zalewem w Wąchocku

  • 21.04.2021, 12:49
  • Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
"Plenerowa Fabryka Zdrowia" nad zalewem w Wąchocku
Projekt „Plenerowa Fabryka Zdrowia – budowa ogólnodostępnej infrastruktury turystycznej i rekreacyjnej w miejscowości Wąchock” wszedł w fazę realizacji.

W marcu Ochotnicza Straż Pożarna w Wąchocku złożyła zapytanie ofertowe dotyczące realizacji projektu podzielonego na dwie części: urządzenia do gimnastyki plenerowej oraz bezobsługowy park linowy.

Nad wąchockim zalewem rozpoczęła się instalacja miniparku linowego dla najmłodszych. Instalacje wykonuje firma PT M. Ignaciuk, T. Dąbrowski z Gdyni, która w postępowaniu złożyła najkorzystniejszą ofertę. Za parę tygodni park dla najmłodszych będzie gotowy – prosimy pamiętać, że urządzenia są dla dzieci – korzystajmy rozsądnie i dbajmy o bezpieczeństwo najmłodszych użytkowników.

Na początku maja rozpocznie się budowa drugiego elementu projektu – absolutnie innowacyjnego w skali Polski urządzenia do gimnastyki.

Projekt jest rozwinięciem turystyczno-rekreacyjnego zagospodarowania północnej części zalewu. W 100% finansowany jest ze środków europejskich za pośrednictwem Lokalnej Grupy Działania Wokół Łysej Góry.

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe