Dostaniemy pieniądze na placówkę dla osób z Alzheimerem

  • 30.04.2021, 10:40
  • Iwona Bryła
2021-04-30wojtyszekok.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Posłanka z Prawa i Sprawiedliwości Agata Wojtyszek przekazuje starachowiczanom dobrą wiadomość. Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej pozytywnie rozpatrzyło wniosek gminy Starachowice o pomoc finansową na uruchomienie placówki wspierającej m.in osoby cierpiące na chorobę Alzheimera. Ma ona powstać w dawnej siedzibie ośrodka gimnastyki korekcyjnej przy ulicy Żeromskiego.

Posłanka zaangażowała się w pomoc na rzecz uruchomienia ośrodków pomocowych w Starachowicach, a także w Opatowie i Kunowie kontaktując się osobiście z przedstawicielami Ministerstwa Rodziny i Polityki Społecznej. Starachowicom przyznano na ten cel 1 mln 145 tys. zł dotacji.

 

Iwona Bryła

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe