Starosta i prezydent zachęcają starachowiczan do świętowania 3 Maja

  • 01.05.2021, 07:00
  • Iwona Bryła
2021-04-30zaproszna3maja.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
W najbliższy poniedziałek, wzorem całej Polski, będziemy obchodzić w Starachowicach już 230. rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Po raz kolejny scenariusz świętowania „napisała” epidemia koronawirusa. Na okolicznościowej mszy świętej w kościele pw. Wszystkich Świętych obowiązuje limit osób, dlatego liturgia będzie też transmitowana on – line.

Wyłącznie w takiej wersji będzie dostępny program artystyczny w wykonaniu Szkoły Chóralnej Parku Kultury pod dyrekcją dr Bożeny Magdaleny Mrózek.

Link do transmisji koncertu: https://www.youtube.com/watch?v=ytMMNR8sirA

Link do transmisji mszy: https://www.youtube.com/watch?v=P1kfI9__r84

Przez cały dzień można składać kwiaty pod Pomnikiem Niepodległości. A szczegóły obchodów przedstawią ich organizatorzy: starosta Piotr Babicki i prezydent Marek Materek.

 

 

Iwona Bryła

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe