Zmiany w organizacji ruchu na ul. Konstytucji 3 Maja

  • 03.05.2021, 09:00
  • Źródło: https://starachowice.eu/
Zmiany w organizacji ruchu na ul. Konstytucji 3 Maja
W związku z rozbudową ul. Konstytucji 3 Maja oraz ul. Partyzantów do skrzyżowania z ul. Oświatową a także przebudową skrzyżowania ul. Radomskiej z ul. Konstytucji 3 Maja wystąpią zmiany w ruchu. Jak informuje Budromost Starachowice sp. z o.o. 5 maja br. nastąpi wyłączenie z ruchu ul. Konstytucji 3 – go Maja na odcinku od ronda z ul. Bankową i al. Armii Krajowej do skrzyżowania z ul. Partyzantów.

Objazd wyznaczono ulicami: Bankową i Rotmistrza W. Pileckiego. Zakaz ruchu na wymienionym odcinku drogi nie będzie obowiązywał: pojazdów budowy oraz dojazdu do posesji na zamkniętym odcinku drogi.

Źródło: https://starachowice.eu/

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe