Ziołowa, Wanacja i odnoga Nadrzecznej z twardą nawierzchnią

  • 14.05.2021, 10:08
  • Iwona Bryła
2021-05-14ulice.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Prezydent Marek Materek co chwili informuje o utwardzeniu nowych dróg gruntowych w Starachowicach. Ostatnio zakończono prace na ulicach osiedli: Orłowo, Wierzbowa i w południowej części miasta.

Z dobrej drogi mogą już korzystać mieszkańcy ulicy Wanacja – przecznicy 6- Go Września. Czekali na to, jak podkreśla prezydent Marek Materek, kilkadziesiąt lat.

Radny miejski Tomasz Andrzejewski informował, że w przeszłości mieszkańcy bezskutecznie usiłowali doprowadzić do remontu w ramach Budżetu Obywatelskiego. Cieszy to, że wreszcie ich oczekiwania zostały spełnione.

Henryk Seta przy ul. Wanacja mieszkał przez 40 lat. Teraz, gdy odwiedza rodzinny dom może sam doświadczyć pozytywnych zmian, które tu zaszły.

Poprawy warunków bytowych doczekali się także mieszkańcy ulicy Ziołowej na osiedlu Wierzbowa.

Na osiedlu Orłowo utwardzona została jedna z odnóg ulic Nadrzecznej. Droga główna może liczyć na remont z chwilą, gdy gmina zakończy starania o przejęcia na własność gruntu, na którym jest posadowiona.

Iwona Bryła

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe